​​Еще один земельный участок намерены застроить в Голосеевском районе Киева

Речь идет об участке по просп. Академика Глушкова, 5. Уточним, что компания бизнесмена Вагифа Алиева пытается через суд внести изменения в один из Детальных планов территории (ДПТ) в вышеупомянутом районе.

Слідами академічної мафії

Намагаємося зупинити незаконні будівельні роботи по вул. Метрологічна, 7, де незрозумілі забудовники на земельній ділянці Національної академії наук України, де знаходиться гідрогеологічна станція «Феофанія», (яка, доречі, внесена до системи моніторингу підземних вод ЮНЕСКО), намагаються збудувати черговий ЖК всупереч чинному законодавству.

Ограничено движение транспорта на съезде с моста Патона на Днепровскую Набережную

​​11 октября с 07:00 до 07:00 12 октября будет ограничено движение транспорта на съезде с моста Патона на Днепровскую Набережную и съезде с Днепровской Набережной на мост Патона.

Олег Калініченко: «У владі потрібні люди, які хочуть зробити, а не заробити»

Після тривалої паузи в політичній кар`єрі Олег прийняв рішення балотуватися до Київради від партії «ЗА МАЙБУТНЄ». Які рішення Олег Калініченко пропонує для Києва, і що змусило його повернутися в політику, читайте у нашому інтерв`ю.

Олег Калініченко: "Без адекватної стратегії розвитку столиці бюджету Києва ніколи не вистачатиме"

Кандидат у депутати до Київради від партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Олег Калініченко розкритикував детальні плани територій, над якими працює міська влада. Про це він заявив під час форуму «Київ майбутнього», 5 жовтня.

Команда За Майбутнє Голосієво влаштувала свято для дітей району

Сьогодні 4 жовтня 2020, в останні теплі сонячні дні року, команда За Майбутнє Голосієво влаштувала в Голосіївському парку справжнє сімейне свято для дітей району.

Голосіївський осередок партії За Майбутнє запрошує киян на Дитяче свято

Голосіївський осередок партії За Майбутнє запрошує мешканців Голосіївського району, киян та гостей на гостей міста на ДИТЯЧЕ СВЯТО та представлення кандидатів у депутати.