СБУ підозрює у хабарництві чергового співробітника Київської митниці

СБУ підозрює у хабарництві чергового співробітника Київської митниці

Співробітники СБУ викрили керівника одного з митних постів Київської митниці на систематичному вимаганні хабарів з експортерів.

"Оперативники спецслужби задокументували організацію посадовою особою корупційної схеми. За різні суми неправомірної вигоди він гарантував комерсантам не створювати штучні перешкоди під час митного оформлення вантажів. У разі відмови чиновник погрожував затягувати процеси митного оформлення, а також безпідставно завищувати рівень митної вартості ", - сказано в повідомленні.

Як уточнили в СБУ, за попередньою інформацією, зловмисник діяв у змові з посадовими особами підрозділу митно-тарифного регулювання Київської митниці.

Правоохоронці затримали начальника поста під час отримання хабара за "вирішення питання" про розмитнення промислового обладнання.

В рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру і обрання запобіжного заходу.

Перевіряється можлива причетність до корупційної схеми інших посадових осіб і керівників Київської митниці.

Голосіївський парк під загрозою забудови!

Зараз парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва з а г а л ь н о д е р ж а в н о г о значення "Голосіївський парк ім. Максима Рильського" (в складі НПП "Голосіївський") під загрозою забудови.

Депутаты фракции "Голос" в Киевсовете соберутся на чрезвычайное собрание

Депутаты фракции "Голос" в Киевсовете соберутся на чрезвычайное собрание, чтобы решить дальнейшую судьбу чиновника, а точнее исключить его из партии за такое неприемлемое поведение.