Проректора київського вузу піймали на хабарі

Проректора київського вузу піймали на хабарі

У столиці проректор одного з вищих навчальних закладів постане перед судом. Про це 1 грудня повідомили в Київській міській прокуратурі.

Прокуратурою до Шевченківського районного суду направлено обвинувальний акт відносно проректора одного зі столичних університетів, викритого в отриманні неправомірної вигоди в сумі 224 тис. Грн.

Згідно з матеріалами слідства, працівник ВНЗ організував схему вимагання коштів за сприяння в отриманні іноземними громадянами документів для в'їзду на територію України шляхом оформлення запрошень на навчання.

Проректора затримали «на гарячому» в приміщенні університету безпосередньо після отримання грошей за оформлення документів для 8 іноземців.

Голосіївський парк під загрозою забудови!

Зараз парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва з а г а л ь н о д е р ж а в н о г о значення "Голосіївський парк ім. Максима Рильського" (в складі НПП "Голосіївський") під загрозою забудови.

Депутаты фракции "Голос" в Киевсовете соберутся на чрезвычайное собрание

Депутаты фракции "Голос" в Киевсовете соберутся на чрезвычайное собрание, чтобы решить дальнейшую судьбу чиновника, а точнее исключить его из партии за такое неприемлемое поведение.